صنایع ارتباطی و مخابرات ( Telecom )

   راه حل های ارتباطی از راه دور ComAp به گونه ای طراحی شده اند که نیازهای اپراتورهای تلفن همراه ، برج ها و شرکتهای مخابراتی را تامین کنند .  راه حل های مخابراتی ComApپاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

   AC Cycling System for Telecommunications

   AC Non-Cycling System for Telecommunications

   DC Cycling for Off-Grid Power Systems

Telecom - DC cycling

DC Cycling for Off-Grid Power Systems

دیزل ژنراتور DCمعمولاً برای تأمین انرژی اولیه در BTSاستفاده می شوند که در آن برق شبکه در دسترس نیست.

با افزایش مشترکان ، پوشش شبکه تلفن همراه به مکانهای دورافتاده تری گسترش می یابد –اکثرا” بدون شبکه – به همین دلیل اپراتورهای برج مخابراتی برای تأمین برق BTSخود باید به دنبال راه حل های مقرون به صرفه باشند.

بدون منبع تغذیه اصلی ، سیستمهای برق خارج از شبکه صرفابه جریان مستقیم (DC) متکی هستند . باتری ها را می توان مستقیماً از ژنراتور DC شارژ کرد و به طور همزمان بار را نیز تأمین کرد. در واقع ، کل برنامه BTS را می توان با یک کنترلر – InteliLite Telecom DC – ComAp اجرا کرد.

قابلیت نظارت از راه دور و گزارش خطا منجر به کاهش بیشتر هزینه های عملیاتی می شود.

Telecom - DC cycling

AC Cycling System for Telecommunications

مجموعه هایی با ژنراتورهای AC سالهاست که به عنوان یک استاندارد بازار شناخته می شوند و هنوز هم در سراسر جهان مورد استفاده گسترده قرار می گیرند. با این وجود ، در جایی که سیستم های ACبه طور سنتی به عنوان یک راه حل AMF مورد استفاده قرار گرفته است ، روند جدید بازار تمایل دارد از باتری های 48 ولت به عنوان منبع تغذیه اصلی پشتیبان استفاده کند ، که در صورت موجود بودن،  از مجموعه اصلی شارژ می شود. این عمل به اصطلاح Cycling باعث کاهش زمان استارت دیزل ژنراتور می شود و بنابراین مصرف سوخت کاهش می یابد.

InteliLite Telecom ComAp بطور مداوم تنظیم ژنراتور BTS را برای شارژ بانکی باطری که به عنوان منبع اصلی قدرت بار استفاده می شود ، کنترل و نظارت می کند. هنگامی که باتری 48 ولت به حد مطلوب شارژ شود ، کنترلر با استفاده از سیستم یکپارچه چرخه باتری ، ژنراتور را مطابق با ولتاژ باتری تنظیم و متوقف می کند.

بسیاری از قابلیت های ارتباط از راه دور با اضافه کردن ماژول های IB Lite برای ارتباط اترنت یا IL-NT GPRS برای ارتباطات GPRS وجود دارد.

WebSupervisor ComAp ابزاری عالی برای کنترل و کنترل بیشتر از راه دور سایت BTS از طریق اینترنت از طریق هر لپ تاپ یا دستگاه قابل حمل است.