دوره های آنلاین آموزش

معرفی بخش آموزش اتوماسیون صنعتی و سیستمهای کنترل دیزل ژنراتور درنامهر

امروزه، رشد بی‌سابقه‌ای در سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و کنترل وجود داشته است و تقاضا برای طراحی، نصب و نگهداری این سیستم‌ها به طرز فزاینده ای رو به افزایش است. شرکت درنامهر نیز در جهت پاسخ به این نیاز صنعت و آموزش متخصص در این زمینه اقدام به راه اندازی بخش آموزش آنلاین در بستر وب نموده است. در ویدئوهای آموزشی تهیه شده که امکان مشاهده آنها به صورت آنلاین برای متقاضیان در هر مکان و زمانی وجود دارد مفاهیم تئوری و عملی در محورهای ذیل ارائه شده است:

مطالب آموزشی در زمینه های

 • پی ال سی-PLC
 • اچ ام آیHMI
 • مانیتورینگ
 • پوزیشن کنترل
 • شبکه های صنعتی
 • سروو(Servo)
 • کنترل دیجیتال و آنالوگ
 • بخش سیستمهای کنترل دیزل ژنراتور شامل آموزش در زمینه های
 • بردهای کنترل دیزل ژنراتور در کاربردهای مختلف
 • سیستمهای کنترل تولید پراکنده
 • سیستمهای سنکرون ژنراتورها

ویژگی دوره های آموزشی آنلاین درنامهر

این بخش آموزش برای آماده سازی متقاضیان برای فرصت های شغلی در زمینه های در حال گسترش اتوماسیون صنعتی و کنترل دیزل ژنراتور در نظر گرفته شده است. پس از بهره گیری از آموزش، متقاضیان قادر خواهند بود از دانش و تجربه کسب شده در طراحی، نصب و نگهداری طیف گسترده ای از سیستم های کنترلی استفاده کنند.

آموزشهای آنلاین درنامهر برای کاربرانی که آموزش را از طریق مطالعه مستقل دنبال می کنند، به ویژه اشخاصی که به دلیل تعهدات کاری یا خانوادگی نمی توانند به طور تمام وقت در آموزشهای حضوری شرکت کنند، ایجاد شده است.

در تهیه ویدئوهای آموزشی از اساتید با تجربه و با دانش بهره گرفته شده است تا دانشجو پس از استفاده از دوره های آموزشی امکان جذب در بازار کار و انجام پروژهای مختلف را دارد باشد.

همچنین دانشجویانی که نیاز به دریافت گواهی نامه گذراندن دوره ها را دارند می توانند با موفقیت در آزمون آنلاین پایان هر دوره  مدرک مربوط به آن را اخذ نمایند.

دانشجویان پس از استفاده از دورهای آموزشی در صورت نیاز به پشتیبانی می توانند با بخش فنی شرکت درنامهر ارتباط گرفته و پرسشهای فنی و ابهامات خود را پرسش نمایند.

آموزشهای آنلاین ارئه شده به شرح ذیل می باشند

بخش اتوماسیون صنعتی:

هدف از این دوره آمادگی دانشجویان برای آشنایی با مفاهیم و اصول  کار با پی ال سی می باشد

این دوره گستره وسیعی از مباحث اتوماسیون صنعتی ، امکانات و نحوه برنامه نویسی FATEK PLC را تا سطح مطلوبی شامل می شود

این دوره شامل آموزش تکنیک های برنامه نویسی با استفاده از توابع پیشرفته در FATEK PLC و نرم افزار WINPROLADDER میباشد.

هدف از این دوره آشنایی دانشجویان با علم مانیتورینگ و طراحی نمایشگر می باشد و در ادامه FATEK HMI با قابلیت های کاربردی معرفی و در آخر به طور جامع نرم افزار برنامه نویسی و قابلیت ها معرفی می شود.

بخش کنترل دیزل ژنراتور:

در این آموزش، مخاطب با ساختار کنترلرهای دیزل ژنراتور، انواع کاربردهای آنها، انواع سنسورهای و تجهیزات جانبی آنها آشنا شده و همچنین در خصوص نحوه سیم بندی کنترلرها و نرم افزار برنامه ریزی آنها مطالب مفید و کاربردی ارائه شده است.

دراین دوره می کوشیم دانشجویان را با ساختار موتور دیزل و ژنراتور آشنا کنیم و به علاوه کنترلرهای پرکاربرد در این زمینه نیز به عنوان “کنترلر دیزل ژنراتور” معرفی و آموزش داده می شود.

در این دوره ضمن بیان مطالب تئوریک فرآیند سنکرون که در همه کنترلرها مشترک است ، کنترلر هایپر کاربرد  را به عنوان نمونه بررسی کنیم و این بررسی شامل نحوه سیم یندی ، ورودی ها و خروجی ها و همه پارامترهای کنترلی درکاربردهای مختلف خواهد بود.

لینک راهنمای تهیه ویدئوهای آموزشی

کتابهای آموزشی منتشر شده توسط درنامهر

علاقه مندان علاوه بر استفاده از ویدئوهای آموزشی میتوانند از کتابهای آموزشی منتشر شده نیز استفاده نمایند، .جهت آگاهی بیشتر و سفارش بر روی تصاویر کلیک کنید

کتاب راهنمای آموزشی FATEK PLC
آموزش - کتاب FATEK HMI
کتاب تمرینات کاربردی FATEK PLC